Luleshtrydhe (cope)

150.00 L

Përshkrim

Megjithatë, nëse jeni duke bërë luftë të vazhdueshme me peshën e tepërt, do të gëzoheni kur të dëgjoni se luleshtrydhet e përshpejtojnë metabolizmin dhe e reduktojnë oreksin, dhe kanë pak kalori.

Nëse dëshironi që të keni përfitimet e duhura në lidhje me maksën e fytyrës, ekzistojnë tre mënyra të ndryshme që ju mund ta realizoni një gjë të tillë si:

Luleshtrydhe me mjaltë

2-3 lugë pure luleshtrydhje, përzieni me një lugë të vogël me mjaltë. Aplikoni përzierjen në fytyrë, pastaj shpëlani pas 20 minutash. Bëjeni këtë një herë ose dy herë në javë për ta pasur një lëkurë rrezatuese.

Luleshtrydhe me limon

Kombinimi i limonit dhe i luleshtrydhes është shumë i mirë për fytyrë. Merrni gjysmë gote me luleshtrydhe pure dhe pastaj shtrydhni limonin në të. Aplikoni përzierjen në fytyrën tuaj dhe lëreni për 10 minuta. Shpëlani dhe lëkura juaj do të jetë e bukur dhe e butë.

Informacion shtesë

Peshë 0.5 g/kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Luleshtrydhe (cope)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *