Qiqër e pjekur (250 gr)

190.00 L

Përshkrim

E pasur me minerale dhe vitamina, këto bishtajore rigjenerojnë sistemin nervor dhe janë të domosdoshme për të qenë energjik dhe të shkëlqyer në punë. Janë më të tretshme se të gjitha bishtajoret sepse stimulojnë lëngjet e stomakut dhe të pankreasit. Ato janë të dobishme për studentët në sajë të përmbajtjes së vitaminës B dhe acidit fosforik. Gjithashtu qiqrat përmbajnë vitaminë A dhe C, fibra, kalcium dhe hekur.

Informacion shtesë

Peshë 0.25 g/kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Qiqër e pjekur (250 gr)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *