Kardamon Kokërr (50 gr)

315.00 L

Përshkrim

Është një nga erëzat më të vlerësuara dhe më të kushtueshme në botë. Origjinën e ka nga zonat e Indisë por, kultivohet edhe në vende të tjera. Ka aromën e lules dhe të limonit si dhe të kujton aromën e Eukaliptit. Ka një shije të freskët dhe të athët, ndihmon tretjen dhe relakson diafragmën si dhe parandalon fryrjen që shkaktohet nga ushqimet. Konsiderohet si një stimulues i mirë seksual.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kardamon Kokërr (50 gr)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *