Vaj Ulliri Olivae Kaninjot

900.00 L

Kategori:

Përshkrim

Ulli shekullor kalinjot i vjele kokerr me kokker me dore ne kuroren e Vlores,ku ajri i paster dhe jodi i detit i japin shije te vecante,pak pikant me nje perfundim te bute dhe pak te hidhur
I presuar ne uje te ftohte,ku vaj ka veti kurative me vlera ushqyese te jashtezakonshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vaj Ulliri Olivae Kaninjot”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *