Vaj Ulliri Shkalla (Organik)

1 ,000.00 L

Përshkrim

Prodhohet nga fabrika “Shkalla”. Vaji shqiptar ekstra i virgjër i kualiteteve më të larta. I ardhur nga ferma organike dhe nga varietete autoktone siç janë ulliri i bardhë i Tiranës dhe ulliri Frantoja. Ngjyra e artë me reflekse jeshile. Shija e frutit të freskët me ndjesi pickimesh të lehta.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vaj Ulliri Shkalla (Organik)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *