Vaj ulliri “Ferma Ime” (1L)

1 ,200.00 L

Kategori: ,

Përshkrim

Vaj Ulliri Ekstra i Virgjer vjen nga zona e Beratit i prodhuar ekskluzivisht për “Ferma Jonë”. Ky vaj përpunohet pa ndërhyrje teknologjike duke i ruajtur të gjitha cilësitë e tij. Nuk përmban konservantë si dhe lëndë industriale. Ka shije të mire dhe aromën karakteristike të ullirit. Këshillohet për sallata dhe gatim.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vaj ulliri “Ferma Ime” (1L)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *