Trahana me kos (500 gr)

350.00 L

Përshkrim

Trahanaja është një gatim tradicional shqiptar i kudondodhur. Ky produkt prodhohet ekskluzivisht nga Ferma Jone sipas traditës më të mirë pogradecare. Ajo përgatitet me kos të thartuar, miell fshati dhe gjalp.

Informacion shtesë

Peshë 0.5 g/kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Trahana me kos (500 gr)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *