Uthull Balsamike

250.00 L

Përshkrim

Prodhuar nga “Agrofruit”. Përbërësit: Uthull nga vera e rrushit, musht rrushi dhe karamel si dhe antikosidant sulfid. Prodhuar në mënyrë artizanale nga varietete më të mira të rrushit. Aromat dhe shija e fortë e bëjnë atë ideale për sallata dhe salca të ndryshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Uthull Balsamike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *