Leng Mjedre “Ferma Ime” (420 ml)

600.00 L

Përshkrim

Leng i pergatitur nga mjedra e fresket, i shijshem dhe i shendetshem.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Leng Mjedre “Ferma Ime” (420 ml)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *