Salcë kosi Ferma Ime (1 kg)

550.00 L

Përshkrim

Prodhuar nga “Ferma Jone”. Salca e kosit përfitohet nga kosi i lopës. Ka një përqindje të ulët të yndyrës ndaj është i freskët dhe jo i rëndë për organizmin. Përdoret për receta të shumta në kuzhinë si dhe mund të konsumohet i freskët.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Salcë kosi Ferma Ime (1 kg)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *