Miell Misri Mullixhiu (500 gr)

100.00 L

S’ka stok

Përshkrim

Misri ka 10 herë më shumë vitaminë A se çdo drithë tjetër. Ai është gjithashtu i pasur me vitaminë C, magnez, vitamina B dhe kalium. Në përbërjen e tij gjenden dy antioksidantë të vlefshëm për shëndetin e syrit dhe të lëkurës. Misri konsiderohet si një dozë e mirë energjie për shkak të fibrave dhe karbohidrateve komplekse. Misri është pa gluten, dhe mund të përdoret shumë mire nga njerëzit që duan një dietë pa gluten.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Miell Misri Mullixhiu (500 gr)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *