Jufka Dibre 1kg

250.00 L

Përshkrim

Prodhuar nga “Traditë dhe Shije”. Jufkat janë një produkt tipik nga zona e Dibrës. Të prodhuara në mënyrë tradicionale. Kufkat përfaqësojnë një nga shumë produktet që janë pjesë e iniciativës së standardit garancia shqiptare. Përbërja: Miell, qumësht dhe vezë.

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Jufka Dibre 1kg”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *