Gjalpë lope “Ferma Ime” (250 gr)

425.00 L

Përshkrim

Gjalpi përmban 82% yndyrë, 16% ujë dhe 2% kripë inorganike. Gjalpi është i pasur me vitaminë A si dhe përmban sasi të vogël të vitaminës D. Përdorimi i tij është i justifikuar në rastin e një sëmundje serioze kardiovaskulare. Përndryshe, konsumimi i 10-20 g në ditë është mëse i arsyeshëm.

Çdo ditë vjen i freskët nga Ferma Jonë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gjalpë lope “Ferma Ime” (250 gr)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *