Reçel kumbulle “Ferma Jonë”

400.00 L

S’ka stok

Përshkrim

Kemi vendosur që në çdo prodhim të fermës të  ndihet aroma e shtëpisë dhe e kopshtit. Kjo është filozofia jonë në përgatitjen e reçelrave, apo lëngjeve të frutave.

Jemi përpjekur që të ruajmë recetat tradicionale shqiptare si dhe të sigurojmë për freskinë dhe cilësinë e frutave të rritura në mënyrë organike dhe natyrale.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Reçel kumbulle “Ferma Jonë””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *