Propolis (10 ml)

600.00 L

Kategori:

Përshkrim

ropolis është prodhim i bletëve për të cilin shumë studime kanë vërtetuar se i zhduk bakteriet, këpurdhat, viruset dhe infeksionet poashtu ka veti anestetike, antioksiduese dhe antitumorale, nxit rigjenerimin e indeve dhe e forcon sistemin imunologjik. Është një substsncë smole të cilën vetëm disa prej bletëve punëtore duke filluar nga dita e 21 të e jetës së tyre e mbledhin nga lulet dhe lëvozhgat e druve dhe të bimëve. Propolisin bletët e përdorin për ndërtimin e hyrjes në zgjua mbylljen e plasaritjeve dhe vrimave dhe për sterilizimin e hojeve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Propolis (10 ml)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *