Fidan Kungulli

40.00 L

S’ka stok

Kategori:

Përshkrim

Ferma Jone sjell pranë jush fidanët e saj biologjik. Kopshti juaj do të jetë më i bukur dhe më i sigurt me fidanët e Ferma Jone. Farat e fidanëve tanë janë të zgjedhura nga kompanitë më të mira të prodhimit të farërave organike evropiane. Gjithashtu ne kemi dhe varietete autoktone shqiptare të cilat garantojnë aromë dhe shije të perimeve tradicionale.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Fidan Kungulli”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *