Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/ferma796/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36
Petulla të shpejta - Ferma Ime

Ferma Ime

Petulla të shpejta

Përbërësit:

3 vezë

200 gr kos

1 pluhur për pjekje

20 lugë miell

Kripë

sheqer

Përgatitja:

Prej këtyre përbërësve bëni masën. Prej masës së fituar, merrni nga pak me lugë dhe lëshojini në vaj të nxehtë për skuqje. Kur të keni përfunduar, shërbejini ato me sheqer, reçel ose çekokrem.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Open chat
1
Scan the code
Përshëndetje! Si mund t\'ju ndihmojmë?