Uthull Molle me Xinxer dhe Hudhra

200.00 L

Përshkrim

Prodhuar nga “Agrofruit”. Ndihmon në qetësimin e dhimbjeve të zemrës, në uljen nivelit të glukozës, në rënien në peshë, frenon urinë dhe shpërndan dhjamin, shpërbën gurët në veshka, ul presionin e gjakut si dhe ul kolesterolin, qetëson kafshimet nga insektet si dhe ndihmon në parandalimin e akneve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Uthull Molle me Xinxer dhe Hudhra”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *