Speca turshi “Ferma Jone”

350.00 L

S’ka stok

Përshkrim

Shpesh na merr malli për turshitë e gjyshes apo të mamave tona. Ato i bënin vetë dhe ishin plot shije. Këtë cilësi do e gjeni edhe te turshitë që prodhohen nga Ferma Jone pasi gjithçka e bërë nga ne është me dashuri dhe përkujdesje maksimale. Ndaj turshitë tona janë plotësisht artizanale, të ruajtura vetëm në vaj ulliri dhe uthull të cilët janë llogaritur në mënyrë perfekte. Ndaj kjo recetë garanton ruajtjen e produktit pa pasur nevojë për konservant.

Informacion shtesë

Peshë 1 g/kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Speca turshi “Ferma Jone””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *