Rosnica me veze fshati (500 gr)

350.00 L

S’ka stok

Përshkrim

Rosnicat janë gatim tradicional i zonës së Juglindjes së Shqipërisë. Ky produkt prodhohet ekskluzivisht nga Ferma Jone sipas traditës më të mirë pogradecare . Ato përgatiten me miell fshati dhe vezë të freskëta prej pulave të zonës. Janë pjesë e traditës më të mirë shqiptare. Gatuhen si supë me lëng pule ose sipas dëshirës.

Informacion shtesë

Peshë 0.5 g/kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Rosnica me veze fshati (500 gr)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *