Reçel Manaferre & Mjeder “Ferma Ime”

400.00 L

Përshkrim

Prodhuar nga “Ferma Jone”.  Kemi vendosur që në çdo prodhim që do vijë nga Ferma Jonë të ndihet aroma e shtëpisë dhe e bahçes. Këtë kemi bërë edhe me reçelrat apo lëngjet. Jemi përpjekur që të ruajmë recetat tradicionale shqiptare si dhe të sigurojmë për freskinë dhe cilësinë e frutave të cilat janë rritur në mënyrë organike dhe natyrale. Ndaj reçelrat tonë shijojnë si askund tjetër. Tjetër karakteristike e veçantë e reçelrave tonë është që ato prodhohen ekskluzivisht vetëm me sheqer kaf dhe me mjaltë. Nuk kanë konservues dhe asnjë lloj aditivi.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Reçel Manaferre & Mjeder “Ferma Ime””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *