Raki Kumbulle Karl Gega

2 ,000.00 L

Përshkrim

Në Kosovë prodhohet, fermentohet dhe distilohet nga “MOEA sh.p.k” Kravaricë Gjilan. Plantacionet tona kanë mbi 300 mijë drunj frutash të cilat kultivohen me kujdesin më të madh. Frutat përzgjidhen dhe vjelen me dorë, duke garantuar kështu cilësinë absolute të produkteve të cilat prodhohen nga ne. Këtë pastaj distilohen në mënyrë tradicionale në kazan bakri na pemët e freskëta. Përmban alkool, sheqer, vishnje, ujë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Raki Kumbulle Karl Gega”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *