Pasta me porosi (250 gr) me porosi

500.00 L

S’ka stok

Përshkrim

Zgjidhni llojin qe deshironi nga pastat e fresketa te Arkes se Shijes Shqiptare.

Pasta karamele te mbushura me panxhar, spinaq, majdanoz dhe fara lulekuqe.

Pasta karamele te mbushura me gjize dele, lekure limoni, arremyshk dhe djathe kackavall.

250 gr e mjaftueshme per 2 persona.

Porosia behet gjithmone nje dite para.

Informacion shtesë

Peshë 0.25 g/kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pasta me porosi (250 gr) me porosi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *