Mjaltë Shumëlulesh Ferma Jonë (500 gr)

1 ,200.00 L

Përshkrim

Mjalti shumëlulesh vjen nga Malësia e Madhe, zona e Kastratit. Eshte mjaltë i ri dhe me cilësi të lartë, pasi kullota e bletëve është ndër më të pasurat.

Ky mjaltë ka marrë vleresime si brenda edhe jashtë vendit.

Landi është fermeri që kujdeset rritjen, shtimin e bletëve dhe mbledhjen e mjaltit.

“Ferma Jone” kujdeset për paketimin dhe promovimin e këtij produkti cilësor. Këshillohet për femijet e vegjel si dhe për të rriturit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mjaltë Shumëlulesh Ferma Jonë (500 gr)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *