Mjaltë sherebele Ferma Jonë (1 kg)

2 ,000.00 L

Përshkrim

Mjalti i sherebelës vjen nga Malësia e Madhe, zona e Kastratit. Eshte mjaltë i stazhionuar dhe me cilësi shumë të mirë pasi kullota e bletëve është ndër më të pasurat.

Ky mjalte ka marre vleresime si brenda edhe jashte vendit.

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mjaltë sherebele Ferma Jonë (1 kg)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *