Mjaltë me lajthi (500gr)

1 ,000.00 L

Përshkrim

Mjalti shumëlulesh vjen nga Malesia e Madhe, zona e Kastratit. Eshte mjalte i ri dhe me cilesi të lartë,  pasi kullota e bleteve eshte nga më të mirat në malësi. Mjaltit i shtohen lajthitë për shije.

Ky mjaltë ka marrë vleresime si brenda edhe jashtë vendit.

Landi eshte fermeri që kujdeset per keto blete dhe eshte trajnuar për 5 vite lidhur me kujdesin, shtimin dhe prodhimin e mjaltit organik.

“Ferma Jonë” kujdeset për paketimin dhe promovimin e ketij produkti cilësor.  Keshillohet per femijet e vegjel si dhe per te rriturit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mjaltë me lajthi (500gr)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *