Miell Thekre Mullixhiu (500 gr)

100.00 L

S’ka stok

Përshkrim

Mielli i Mullixhiut bëhet sipas traditës pasi bluhet me mulli guri në mënyrë plotësisht artizanale. Në këtë mënyrë mielli ruan të plota të gjitha vlerat e tij dhe në të nuk gjendet asnjë ndërhyerje e cila na dëmton organizmin tonë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Miell Thekre Mullixhiu (500 gr)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *