Papardele me spinaq dhe majdanoz (300 gr)

300.00 L

S’ka stok

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Papardele me spinaq dhe majdanoz (300 gr)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *