Lëng Molle Agrofruit

300.00 L

Përshkrim

Prodhuar nga “Agrofruit”. Përbërësit: 100% Lëng Molle Jeshile. Ul kolesterolin dhe gliceminë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lëng Molle Agrofruit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *