Kantina Medaur, Kallmet

1 ,200.00 L

Përshkrim

Kjo verë prodhohet nga kantina “Medaur”. Zona e kultivimit të varietetit Kallmet ndodhet në Malësinë e Madhe. Karakteristikat e kësaj vere janë: Aromë Manushaqeje, aciditet i ulët dhe shije e butë.  Këshillohet të shoqërohet me mish qengji, fruta dhe ëmbëlsira.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kantina Medaur, Kallmet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *