Lëng Molle “Eliksir” (0.25 L)

100.00 L

Përshkrim

Prodhuar nga “Kop Frut” Dibër. Mollë e freskët dhe e shtrydhur, 100% natyrale. Pa koncentrat, pa sheqer të shtuar, pa konservant.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lëng Molle “Eliksir” (0.25 L)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *